V-Strom 1050 DE MISTRZ PRZYGODY

Suzuki V-Strom 1050DE ma wytrzymałą konstrukcję, jest jednak przy tym zwinny i poręczny. Ten motocykl jest zawsze gotowy, aby zabrać was dokąd zechcecie! Nowy V-Strom 1050 DE jest niczym przepustka do świata, w którym to wy sami wyznaczacie granice. Chcesz poczuć radość zwiedzania bez trosk, bez względu jak daleko jest cel? Poczujcie swobodę z nowym Suzuki V-Strom 1050 DE, który zbudowano, aby pokonywać długie dystanse i wygodnie dotrzeć prawie na koniec świata. 1050 DE to gwarancja, że trasy, w które wyruszycie, zawsze będą najbardziej ekscytujące.

Wybierz swoją wersję

Travel Pack Silver

Travel Pack Black

City Pack

WERSJA TRAVEL PACK

V-Strom 1050DE jest wyposażony w grzane manetki, zamki kufrów, aluminiowe kufry boczne wraz ze stelażami (dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej lub czarnej) oraz duży tankbag wraz z pierścieniem mocującym. Pakiet przydaje się na dłuższych dystansach, ale też sprawdzi się podczas jazdy przy gorszych warunkach pogodowych. Dodatkowe elementy zostały precyzyjnie zaprojektowane, nie wpływają na pewność prowadzenia czy stabilność motocykla.

ELEMENTY WYPOSAŻENIA WERSJI TRAVEL PACK

Grzane manetki

Z podgrzewaną całą powierzchnią i 3-stopniową regulacją temperatury

Duży tankbag wraz z pierścieniem mocującym

Wygodna, tekstylna torba wykonana z trwałego nylonu o pojemności 9l. Dzięki niej możliwe jest zabranie ze sobą większej ilości bagażu, jednocześnie nie wpływając na komfort jazdy.

Kufry boczne z aluminium

Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, w zestawie stelaże mocujące i zamki. Zwiększają komfort użytkowania i funkcjonalność, ale też są na tyle sztywne, że w razie przewrócenia chronią kierownicę przed uszkodzeniem.

WERSJA CITY PACK
promocyjne zestawy akcesoriów - oszczędzasz do 30%

V-Strom 1050DE w wersji City Pack otrzymuje stelaż wraz z kufrem centralnym (z tworzywa, o pojemności 56 l) oraz pierścień do mocowania wraz z małym tzw. tankbagiem. Pakiet stworzony z myślą o użytkowaniu w mieście.

ELEMENTY WYPOSAŻENIA WERSJI CITY PACK

Stelaż wraz z kufrem centralnym

Zestaw poprawia funkcjonalność (więcej miejsca na bagaże). Sam kufer jest łatwy do utrzymania w czystości, a także odporny na warunki atmosferyczne. Kufer ma lekką konstrukcję, czyli nie obciąża nadmiernie motocykla i nie wpływa na jego stabilne prowadzenie.

Pierścień do mocowania wraz z tankbagiem

Wygodna tekstylna torba z trwałego nylonu, o pojemności 5 l. Służy do przechowywania drobiazgów i innych przedmiotów, które kierowca chce mieć pod ręką. Tankbag umożliwia łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów, a także zwiększa pojemność bagażową.

WYPOSAŻ SWOJĄ WERSJĘ W KORZYSTNY PAKIET

PROTECTION PACK

V-Strom 1050DE Protection jest wyposażony w wysoką szybę z regulacją, zbiornik paliwa z okleiną zabezpieczającą, tankpad oraz aluminiową osłonę łańcucha. Pakiet dla użytkowników, którzy pragną jeszcze lepszej ochrony oraz doceniają komfort w trakcie jazdy.

Szyba z regulacją

W razie deszczu łatwo można ją podnieść, aby lepiej osłonić się przed wodą, a w razie upału opuszczenie szyby zapewnia lepszą wentylację.

Wysoka szyba czołowa

Gdy kierowca porusza się z dużą prędkością, wysoka szyba zmniejsza opór powietrza. Dzięki temu jeździ się oszczędniej, stabilniej i w konsekwencji bezpieczniej. Oprócz tego szyba poprawia sylwetkę motocykla i dodaje mu charakteru.

Zbiornik paliwa z oklejeniem

Służy ochronie lakieru przed przypadkowym zarysowaniem (np. kluczykami) lub uszkodzeniami spowodowanymi przez tarcie odzieży ochronnej. Stanowi także element dekoracyjny, który nadaje motocyklowi unikatowego wyglądu.

Aluminiowa osłona łańcucha

Chroni łańcuch przed uszkodzeniami, zabezpiecza kierowcę i pasażera przed przypadkowym dotknięciem ruchomych elementów, ale to także element dekoracyjny. Osłona poprawia aerodynamikę, co wpływa na większą stabilność, a więc także na bezpieczeństwo jazdy.

PAKIET PROTECTION
zestaw regulacji szyby wysoka szyba czołowa
folia zbiornika paliwa tank pad
aluminiowa ochrona łańcucha

Cennik

Rok modelowy 2023 Rok produkcji:

Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Storm 1050DE City Pack 74 900
V-Storm 1050DE Travel Pack Silver 80 200
V-Storm 1050DE Travel Pack Black 80 200
OPCJE DODATKOWE Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Storm 1050DE Protection Pack 1 500
V-Storm 1050DE Aluminiowy kufer centralny srebrny 2 800
V-Storm 1050DE Aluminiowy kufer centralny czarny 2 800
Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Storm 1050DE City Pack 76 900
V-Storm 1050DE Travel Pack Silver 82 400
V-Storm 1050DE Travel Pack Black 82 400
OPCJE DODATKOWE Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Storm 1050DE Protection Pack 1 500
V-Storm 1050DE Aluminiowy kufer centralny (srebrny) 2 900
V-Storm 1050DE Aluminiowy kufer centralny (czarny) 2 900

Rok modelowy 2024 Rok produkcji:

Model Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Storm 1050DE City Pack 76 900
V-Storm 1050DE Travel Pack Silver 82 400
V-Storm 1050DE Travel Pack Black 82 400
OPCJE DODATKOWE Regularna cena detaliczna
(PLN, brutto)
V-Storm 1050DE Protection Pack 1 500
V-Storm 1050DE Aluminiowy kufer centralny srebrny 2 800
V-Storm 1050DE Aluminiowy kufer centralny czarny 2 800

Niniejszy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny, a podane w nim informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji, wyglądu, parametrów technicznych, wyposażenia oraz cen modeli przedstawionych w publikacji. Autoryzowani Dealerzy będą informowani o zmianach tak szybko, jak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem SUZUKI w celu uzyskania aktualnych informacji. Ze względu na ograniczenia techniki, kolory przedstawione w cenniku mogą się różnić od rzeczywistych kolorów nadwozia i tapicerki. Prezentowane zdjęcia mogą zawierać wyposażenie opcjonalne (akcesoryjne), dodatkowo płatne. Ceny zawarte w cenniku są rekomendowanymi cenami detalicznymi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji motocykla następuje w umowie jego sprzedaży.

Zamów ofertę

Wybrany dealer skontaktuje się z Tobą, odpowie na Twoje pytania
i przedstawi indywidualną ofertę.

1
Podaj nam Twoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, aby dealer mógł się z Tobą skontaktować

Jeżeli chcieliby Państwo na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z wybranym motocyklem Suzuki oraz mieć szybki dostęp do naszych innych ofert i promocji, a także brać udział w działaniach związanych z badaniem Państwa satysfakcji jako klienta marki Suzuki, bardzo prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.

* Pole obowiązkowe.